MeowBaby® - Basen beżowy z Piłeczkami 250 szt Okrągły Gotowy Zestaw

369,00 zł
Ilość
wysyłka: 1-5 dni roboczych

producent: MeowBaby

SUCHY BASEN Z KULKAMI

Dzięki basenowi z kulkami Twoje dziecko poczuje się jak na sali zabaw!

Zabawa w basenie jest przyjemna i bezpieczna, wspomaga rozwój dziecka oraz jego umiejętności motoryczne. Dziecko poznaje kolory oraz uczy się liczyć. Basen z kulkami idealnie sprawdza się w terapii integracji sensorycznej. Można go rozłożyć w dowolnym miejscu w domu lub na balkonie.

W ostatnim czasie coraz częściej placówki edukacyjne korzystają z tej formy terapii, a lekarze zachęcają rodziców do zakupu certyfikowanych basenów.

BASEN NA PREZENT

Jeśli nie wiesz co kupić maluchowi to basen z kulkami będzie idealnym prezentem na urodziny, dzień dziecka, chrzest czy gwiazdkę.

WYMIARY BASENU

Basen z kulkami jest w kolorze beżowy. Jest to gotowy zestaw. Ma on średnicę 90 cm. Dno basenu oraz boki są wykonane z pianki. Ma wysokość 30 cm.

Basen z kulkami ma welurowy pokrowiec, który jest miękki i przyjemny. Jest on zdejmowany na  zamek i można go prać w 30°C. Skład pokrowca to 77% bawełna i 23% poliester.

W skład zestawu wchodzi 250 sztuk piłeczek (złote, białe, transparentne i beżowe), które posiadają certyfikat CE i są bezpieczne dla dziecka. Średnica piłek to 7 cm. 

MeowBaby