Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w Naszym Programie Rabatowym. System zlicza tylko zamówienia, które są dokonywane po zalogowaniu się na swoje konto. 

Zakupy zrealizowane jako "Gość" nie są uwzględniane do wartości wszystkich zakupów.

Jeżeli łączna kwota zakupów w Bombelkovo.pl przekroczy 500 zł – otrzymacie Państwo rabat w wysokości 3% na kolejne zakupy.

Jeżeli łączna kwota zakupów w Bombelkovo.pl przekroczy 700 zł – otrzymacie Państwo rabat w wysokości 4% na kolejne zakupy.

Jeżeli łączna kwota zakupów w Bombelkovo.pl przekroczy 1000 zł – otrzymacie Państwo rabat w wysokości 5% na kolejne zakupy.

Jeżeli łączna kwota zakupów w Bombelkovo.pl przekroczy 1500 zł – otrzymacie Państwo rabat w wysokości 7% na kolejne zakupy.

Jeżeli łączna kwota zakupów w Bombelkovo.pl przekroczy 2000 zł – otrzymacie Państwo rabat w wysokości 10% na kolejne zakupy.

Rabat naliczany jest na podstawie zrealizowanych zakupów w ciągu ostatnich 2 lat, czyli takich które zostały opłacone i wysłane.

Wartości zrealizowanych zakupów wyliczana jest na podstawie opłaconej kwoty za towar, do wartości nie wliczane są koszty transportu oraz zwracane produkty.

Rabaty naliczane są automatycznie raz dziennie w nocy i zmieniają się względem w/w progów.

Klient, któremu został przyznany rabat, zostanie poinformowany automatycznie na wskazany podczas rejestracji adres e-mail. 

Ceny uwzględniające rabat będą widoczne tylko po zalogowaniu się do sklepu na swoje konto. Progi rabatowe mogą ulegać zmianie, promocyjne ceny produktów nie podlegają stałym rabatom. 

Zapraszamy na zakupy! Zespół Bombelkovo.pl