O nas

Bombelkovo to przestrzeń, gdzie dzielimy się z Wami niezwykłymi produktami. Inspirują nas różne kształty, nietuzinkowe wzory, uwielbiamy podróżować po palecie kolorów i zestawiać ze sobą nieoczywiste wybory. Pragniemy tworzyć uśmiechy Waszych szkrabów, bo to właśnie radość najmłodszych popchnęła nas do wykreowania tego miejsca.

Bombelkovo to więcej niż sklep … to miejsce gdzie spotykają się rewelacyjni i otwarci ludzie. To dla Was wybieramy tylko te artykuły, które spełnią oczekiwania współczesnych rodziców. Opieramy się tandecie, brzydocie, bylejakości zawsze sięgamy wyżej bazując na ogromnym doświadczeniu naszego zespołu … my też mamy dzieci.

Dla ludzi w Bombelkovo inspirująca staje się pomoc w niezwykłych aranżacjach pokoików, poprzez dobór odpowiednich mebli, kolorystyki czy dodatków podkreślających wyjątkowy charakter wnętrza. Wybór odpowiedniej przytulanki okazać się może nie lada wyzwaniem, jeśli weźmiemy pod uwagę, że oto dołącza do grona domowników ktoś bardzo, bardzo ważny- ktoś kto już na lata zajmie miejsce najlepszego przyjaciela.

Jeśli potrzebujesz pomocy - zadzwoń/napisz do nas.Dla naszego zespołu nie ma trudnych, niezrozumiałych pytań. Uwielbiamy z Wami rozmawiać, doradzać, dyskutować! My tak całkiem zwyczajnie i niezwyczajnie zarazem, kochamy swoją pracę.

Karta podarunkowa

Jeśli nie jesteś pewien co spodobałoby się drugiej osobie, a wypatrujesz prezentu z którego każdy rodzic, a następnie każdy mały człowiek byłby zadowolony, wybierz kartę podarunkową Bombelkovo. Niech osoba obdarowana wybiera spośród całej oferty - tropiąc, przebierając, polując i myszkując na naszej stronie.

Lista życzeń

Niedługo przyjdzie na świat mała istotka i bliskie Ci osoby postanowiły zorganizować przyjęcie z tej okazji? Jako przyszła mama prześlij nam listę życzeń, poinformujemy o tym organizatorkę całego zamieszania i skompletujemy Twoje zamówienie. Chętnie pomożemy i podpowiemy. W Bombelkovo naginamy rzeczywistość tworząc świat pełen dobrej energii ... Tak, tak ... pozytywne nastawienie i wiara w to, że możemy wszystko, niezwykle ułatwia nam prace :)

Priorytety

Uśmiech dziecka - uśmiech i zadowolenie rodzica - wydawać by się mogło, że to tak niewiele, że to nie takie trudne, że przecież to nazbyt banalne. Nie dla nas! Mamy cel - działamy, tworzymy coś, z czego jesteśmy dumni- cały czas się zmieniamy, udoskonalamy, kreujemy- cały czas z myślą o Was i o Waszych dzieciach.

Bezpieczeństwo

Każdy produkt w Bombelkovo jest starannie wybrany i przeanalizowany pod względem kontroli jakości. Współpracujemy tylko z tymi producentami, dla których jakość i bezpieczeństwo konsumenta staje się nadrzędnym celem.

Blog

Stworzyliśmy miejsce do spotkań. Rozmawiamy o tym co ważne i błahe, o tym jak piękne jest rodzicielstwo oraz o tym, że czasem bywa trudno. O wszystkim czym żyją współcześni rodzice. To przestrzeń do partnerskich rozmów, wymiany doświadczeń, opowieści codziennych i niecodziennych. Czasem śmiesznie, czasem poważnie. Zawsze jednak z zespołem Bombelkovo.

Dziękujemy za zaufanie i dobre opinie tak wielu z Was - to napędza nas do dalszego poszukiwania.

Z uśmiechem, zespół Bombelkovo :)