Przytulanki dla dzieci

Aktywne filtry

Effiki króliki to najlepsi przyjaciele Twojego dziecka już od pierwszych dni po urodzeniu. Mięciutka maskotka w kształcie sympatycznego króliczka to obowiązkowy element wyprawki malucha. Warto zabrać maskotkę do szpitala, tak aby maluch mógł zacząć bawić się nią już w pierwszych dniach swojego życia, ciesząc się delikatną miękkością materiału i przyjemną dla wrażliwej skóry dziecka strukturą materiału. W pierwszych dniach życia, nawet w szpitalu, warto mieć ze sobą tą wspaniałą przytulankę i trzymać ją blisko skóry, aby zapach Mamy towarzyszył maluszkowi w trakcie zabawy pluszakiem. Pomaga to stworzyć emocjonalną więź pomiędzy maluszkiem a zabawką, dzięki której króliczek stanie się ulubioną przytulanką na długie lata. Ponieważ Effiki króliki są przeznaczone już dla najmłodszych dzieci, posiadają niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu są odpowiednie już od pierwszych dni życia.

Przytulanki dla dzieci? Nic bardziej prostszego. W naszej ofercie znajdziesz limitowaną edycję królików Effiki

Króliki Effiki to niezwykłe przytulanki zwierzaki, które ukoją i uspokoją każde dziecko. Produkty pochodzą z limitowanej kolekcji Effiki by Małgosia Socha. Jest to kolekcja przygotowana przez aktorkę specjalnie dla dzieci. Z tym królikiem zaprzyjaźni się każde dziecko. Są miękkie w dotyku i dzięki swemu niepowtarzalnemu wyglądowi wzbudzają w dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Przytulanki dla niemowlaka i starszego dziecka w różnych wariantach kolorystycznych i różnych wielkościach

W naszej ofercie znajdziesz także wiele innych przytulanek, które z pewnością zostaną przyjaciółmi Twego dziecka. Poznaj naszego słonika Alvina. Ma aż 85 cm wzrostu. Bez substancji alergicznych, rakotwórczych oraz jakichkolwiek innych szkodliwych dla maleństwa. Przy czym większość naszych przytulanek dla dzieci można prać w temperaturze 30 stopni.

Bezpieczeństwo i rozwój emocji

Nieważne, którą przytulankę wybierzesz dla swego dziecka, ważne jest to, aby była to zabawka, która będzie dla niego przede wszystkim bezpieczna. Przytulanki to pierwsi przyjaciele dziecka, uspokajają i towarzyszą dziecku przez długi okres. Wszystkie dostępne u nas przytulanki zwierzaki są absolutnie bezpieczne i przyjazne środowisku dziecka. Stymulują jego rozwój emocjonalny i psychiczny. Nasze przytulanki są nie tylko bezpieczne, ale i dają dziecku poczucie bezpieczeństwa.