Przewijaki dla dziecka

Aktywne filtry

Wielu młodych rodziców zastanawia się nad tym, czego będzie potrzebować malec, gdy przywita już świat. Pośród ogromnej oferty produktów, warto wybrać te, które rzeczywiście przydadzą się na samym początku zarówno rodzicom, jak i dziecku. Przewijak dla niemowląt dzięki swojej funkcjonalności powinien być absolutnym niezbędnikiem. Kojarzony zazwyczaj ze zmianą pieluszki, jest niezastąpiony przy wszelakich zabiegach pielęgnacyjnych. Do niewielkich pomieszczeń idealnie wpasuje się przewijak składany (często zwany też przewijakiem turystycznym, ze względu na możliwość łatwego przewiezienia go w inne miejsce), który dzięki swej funkcji nie zajmie nam domowej przestrzeni. W większych powierzchniach idealnie spisze się przewijak na komodę, do której można włożyć niezbędne produkty do pielęgnacji, pieluchy czy dziecięce ubranka.

Przewijak dla niemowląt, a bezpieczeństwo malucha!

Dzieci przychodząc na świat nie zdają sobie sprawy z wielu zagrożeń. Najważniejsze jest dla nich poznawanie otoczenia, próbowanie nowych rzeczy, odkrywanie swoich możliwości. Może to stanowić spore zagrożenie podczas stosowania przewijaka dla dziecka. Trzeba pamiętać, aby podczas pielęgnacji malucha, NIGDY nie zostawiać go samego. Kontroluj zachowanie dziecka i stale zwracaj na niego uwagę. Większość nowoczesnych przewijaków posiada podwyższone boki, uniemożliwiające sturlanie się malucha. Pamiętaj jednak, że nic nie zastąpi opieki dorosłej osoby.

Jeśli posiadasz w domu przewijak składany, kontroluj jego stan techniczny, aby zapobiec poluzowaniu się śrubek, a w konsekwencji uszkodzeniu produktu.