Maty dla niemowlaka i dziecka

Aktywne filtry

Mata dla noworodka to bezpieczna przestrzeń, w której może bawić się bezpiecznie, a Ty nie musisz martwić się o ewentualne urazy. Miękkie, wykonane z naturalnych materiałów maty skiphop mogą być wykorzystywane zarówno jako maty służące jako miejsce zabaw dla maluszka, ale dzięki wszytym troczkom mogą także posłużyć jako wielki worek, który po zakończeniu zabawy pomieści wszystkie zabawki, oszczędzając Ci trudu sprzątania. Maty skiphop pomagają rozwijać motoryczne umiejętności już najmłodszych dzieci, tworząc bezpieczną przestrzeń do stawiania pierwszych kroków, raczkowania i innych akrobacji podczas zabawy.  W ofercie posiadamy także maty edukacyjne, wyposażone w pałąki z zawieszonymi na nich zabawkami wykonanymi z materiałów o różnych strukturach, które stymulują rozwój zmysłów noworodków i nieco starszych niemowlaków. Takiej maty z pewnością nie może zabraknąć w pokoju Twojej pociechy.

Zobacz nasze maty dla niemowlaka.

Mata dla noworodka to bezpieczna przestrzeń, w której może bawić się bezpiecznie, a Ty nie musisz martwić się o ewentualne urazy. Miękkie, wykonane z naturalnych materiałów maty SKIPHOP mogą być wykorzystywane zarówno jako miejsce zabaw dla maluszka, ale dzięki wszytym troczkom mogą także posłużyć jako wielki worek, który po zakończeniu zabawy pomieści wszystkie zabawki. Oszczędzi Ci trudu sprzątania po zabawie.

Mata piankowa to bezpieczna przestrzeń do zabawy i nauki

Funkcjonalna piankowa mata do zabawy ma za zadanie zapewnić wygodę i bezpieczeństwo podczas zabawy. Nie jest tajemnicą, że najmłodsi mają ogromne pokłady energii, uwielbiają wykonywać przewroty, skakać i bawić się na podłodze. Nasze produkty, pozwalają na to, aby dzieci mogły pozostać sobą, a ich rodzice mogli być o nie spokojni. Każda mata piankowa z naszej oferty doskonale sprawdzi się jako dywan. Świetnie chroni też malucha przed twardym upadkiem na zimną podłogę.

Nasze maty edukacyjne to pierwsza szkoła Twego malucha.

Maty SKIPHOP pomagają rozwijać motoryczne umiejętności już najmłodszych dzieci, tworząc bezpieczną przestrzeń do stawiania pierwszych kroków, raczkowania i innych akrobacji podczas zabawy. Posiadamy maty edukacyjne, wyposażone w pałąki z zawieszonymi na nich zabawkami wykonanymi z materiałów o różnych strukturach, które stymulują rozwój zmysłów noworodków i nieco starszych niemowlaków. W sprzedaży mamy duży wybór mat edukacyjnych, również tych z elementami motorycznymi. Możesz wybrać gdzie zabierzesz swego malucha – w tropiki, a może wesołe miasteczko? Dostępnych jest wiele różnych motywów, z pewnością znajdziesz odpowiedni dla swego dziecka. Na takiej macie edukacyjnej dziecko może bawić się na różne sposoby, dzięki czemu stymulować swój rozwój.