Szumiące misie, czyli uspokajająca maskotka dla niemowląt ...

Aktywne filtry

Misie szumiące to maskotka, która po włączeniu emituje biały oraz różowy szum (dźwięki słyszane przez dziecko w fazie prenatalnej) oraz odgłosy bicia serca matki. Te sprytne urządzenia z powodzeniem zastąpią nam odgłos suszarki, odkurzacza czy odpowiednio nastawionego radia, co do tej pory okazywało się niezwykle pomocne przy uspokajaniu malucha. Szumiące misie działają kojąco na niemowlaka, dlatego też stosowanie tych pluszaków, stało się tak popularne.

Szumisie z czujnikiem snu

Czujnik snu powinien posiadać każdy szumisiowy misiek. Kiedy mechanizm szumiący zostaje wyłączony to pluszak nadal znajduje się w trybie czuwania. Oznacza to, że jeśli nasz szumiący miś "usłyszy" płacz swojego przyjaciela, to ponownie się włączy. W zależności od wybranego modelu, maskotka po jakimś czasie znów przejdzie w stan czuwania. Szumisie z czujnikiem snu budują poczucie bezpieczeństwa i pomagają spokojnie zasnąć naszemu maluchowi.

Szumiący miś? Królik Mooni to świetny wybór!

Spośród wielu dostępnych modeli szumiących misi, Królik Mooni jest absolutnym nr 1! Za co pokochało go tysiące polskich rodzin? Czemu właśnie on najlepiej zaprzyjaźnia się z naszymi maluchami i zostaje z nimi na długie lata? Przede wszystkim posiada 5 różnych dźwięków (brzuch mamy, wiatr, głębia oceanu, morze oraz deszcz), które przetestowane na tysiącach dzieci, potwierdzają ich skuteczność. Jest szumisiem z sensorem płaczu oraz posiada wbudowaną nienagrzewającą się lampkę LED w 7 kolorach, dzięki czemu pomaga najmłodszym przezwyciężyć lęk przed ciemnością, a dorosłym umożliwia nocną pielęgnację bez konieczności zapalania światła. Szumiący miś Mooonie posiada biały szum, który sprzyja wyciszeniu oraz zasypianiu, oraz szum różowy wpływający korzystnie na podtrzymanie spokojnego snu.