Zabawki na prezent dla rocznego dziecka

Aktywne filtry

Szukacie idealnych zabawek na roczek dla dziecka? Mamy dla Was mnóstwo pomysłów. Dbamy o to, aby zabawki były bezpieczne dla dzieci, posiadały atesty. Do naszej oferty szukamy tylko sprawdzonych marek. Pchacze, zabawki do ciągnięcia, bujaki na biegunach, hulajnogi to tylko niektóre propozycje. W naszym sklepie znajdziecie zabawki drewniane tj. drewniane tęcze, pociągi, piramidy czy drewniane kostki edukacyjne. Ponadto baseny z piłeczkami oraz tipi to wasze ulubione pozycje. Zabawki edukacyjne od Little Dutch, Jabadabado i Skip Hop to idealne propozycje dla rocznych dzieci. Childhome i ich bujaki to genialne zabawki dla małych dzieci.

Pierwsze urodziny dziecka, pierwszy prezent.

Jak wiemy, po pierwsze prezent ma być bezpieczny. Małe dzieci często lubią wkładać swoje zabawki do buzi. Dlatego niezwykle ważne jest, aby prezent przez nas kupiony nie budził ryzyka połknięcia, czy zakrztuszenia się nim. Wszystkie nasze zabawki mają odpowiednie atesty i przechodzą szereg badań, dzięki czemu możemy spokojnie powiedzieć, że zabawki, które znajdziesz w naszym sklepie są w pełni przyjazne dla każdego dziecka.

Bogaty wybór, zarówno zabawek dla rocznego chłopca, jak i rocznej dziewczynki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ten okres w życiu każdego dziecka jest bardzo ważny. Dziecko poznaje świat, rozwija swoją wyobraźnie ale i ruchowość. Wiemy, że dzieciom ciężko usiedzieć w miejscu dłuższą chwilę. Dlatego nasze zabawki rozwijają także sprawność ruchową. W naszej ofercie znajdziecie bujaki na biegunach, hulajnogi, ale to nie wszystko. Każde dziecko lubi schować się pod stół, dla nich przygotowaliśmy indiańskie tipi. Mamy szeroki asortyment drewnianych zabawek: tęczy, piramid, pociągów a także kostek edukacyjnych. Każde dziecko, chłopiec czy dziewczynka, będzie zadowolona z takich zabawek.

Zabawki dla rocznego dziecka to też edukacja.

Prezent na roczek nie musi być tylko zwykłą zabawką. W naszym sklepie znajdziesz same uznane marki, takie jak Little Dutch, Jabadabado czy Skip Hop. Firmy te produkują zabawki, które nie tylko zajmują dziecku czas, ale również je rozwijają. Polecamy wózek-pchacz Little Dutch, wypełniony klockami o różnych kształtach. Dzięki niemu, dziecko nie tylko rozwija swoje zdolności ruchowe, ale również zapoznaje dziecko z różnymi kształtami. Podobną funkcję spełnia przebijanka tej samej firmy. Uczy posługiwać się prostymi narzędziami i rozpoznawać kształty. To tylko niewielki fragment naszej bogatej oferty zabawek dla rocznych dzieci, zarówno chłopców, jak i dziewczynek.