Ubranka, buty i dodatki dla najmłodszych...

W asortymencie sklepu Bombelkovo znajdziesz body, rampersy, pajacyki i śpioszki dla najmłodszych w wielu ślicznych wzorach. Patrząc na te ubranka dla dzieci aż żal, że niemowlaki tak szybko z nich wyrastają.

Ubranka dla dziewczynki i chłopca występują w różnej rozmiarówce - na stronie każdego z artykułów można zapoznać się z rozmiarami, w jakich jest on dostępny. Oferujemy zarówno ubranka w najmniejszych rozmiarach dla noworodków, jak i te o szerszym zakresie rozmiarów, odpowiednie nawet dla niemowląt około 1,5-2 latek. Prosimy o sprecyzowanie pożądanego rozmiaru w zamówieniu.

Dbamy o to, by oferowane artykuły odzieżowe uszyte były z materiałów najwyższej jakości, które nie podrażniają delikatnej skóry dziecka.

Buciki, dodatki i akcesoria

Nasza oferta została uzupełniona o niemowlęce buciki, czapeczki, skarpetki, rękawiczki i wiele innych akcesoriów odzieżowych. W asortymencie nie brak również kolorowych opasek i ozdób do włosów. Bez problemu zaopatrzysz się tu w wiele elementów wyprawki i dla chłopca i dla dziewczynki.

Aktywne filtry