Zabawki i akcesoria dla chłopców

Aktywne filtry

Zabawki dla chłopców to nasza specjalność. Bogaty wybór dla każdego.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę zabawek dla chłopców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mamy zabawki dla rocznych chłopców, ale jeśli szukasz pomysłu na prezent dla chłopca w wieku 5 lat to również wybór jest szeroki.

Poznaj nasze zabawki dla rocznych chłopców.

Polecamy wyjątkową drewnianą, rozkładaną tęczę. Drewniana tęcza to mnóstwo nie kończącej się zabawy. Składa się z 8 okręgów w różnych rozmiarach pasujących do siebie. Można ją wykorzystać do kreatywnej budowy, układania kształtów, domku dla lalek, tunelu dla samochodów oraz na wiele innych sposobów, które podpowie wyobraźnia. Tęcza również pięknie się prezentuje na domowej półeczce czy komodzie. Kolorystyka błękitno-miętowo-pastelowa. Tęcza rozwija motorykę, wyobraźnię przestrzenną i stymuluje wyobraźnię malucha.

Prezenty dla chłopców

Jeśli nie wiesz co kupić dziecku w prezencie – nie martw się. Mamy bogaty wybór zabawek i chętnie pomożemy. Może uroczy, jasnoszary namiot? Może być kryjówką przed słońcem, wiatrem lub potworami spod łóżka. Kącikiem do czytania. Centrum dowodzenia wszechświatem. Zabawką i wabikiem do spędzania czasu na dywanie z rodzicami, kotem albo psem. Namiot tipi to świetny pomysł dla dziecka na każdą porę roku, sprawdzi się w pokoju, na balkonie, na tarasie jak również w ogrodzie czy na plaży. Ozdobi wnętrze dziecięcego pokoju, nada mu uroku, powabu i sprawi, że będzie wyglądał niezwykle przytulnie. Jego wnętrze jest na tyle duże, że spokojnie pomieści kilkoro dzieci lub mamę, tatę do zabawy. Idealne miejsce do poczytania bajek do snu. Namiot jest lekki i łatwo się składa, posiada składane kije więc można go swobodnie przenosić i przestawiać, zapakowany w materiałowy pokrowiec. Każdy chłopiec pokocha ten namiot, uzna go za swoją bazę i będzie to miejsce, z którym będzie się identyfikował. Posiada urocze okienko oraz zawiązywane poły. Wykonany jest w 100% z naturalnej bawełny, kije z drewna sosnowego.