Zabawki i akcesoria dla dziewczynek

Aktywne filtry

Poznaj nasz szeroki wybór zabawek dla dziewczynek

U nas znajdziesz pełną paletę zabawek. Dla najmłodszych dziewczynek i dla tych starszych, już w przedszkolu. Wszystkie zabawki dostępne w naszej ofercie nie tylko bawią ale również stymulują rozwój dziecka. Wszystkie są również w pełni bezpieczne, pozbawione toksycznych składników.

Szukasz prezentu dla dziewczynki na roczek

Dla każdej królewny z okazji pierwszego roku jej życia polecamy matę edukacyjna EXPLORE & MORE AMAZING ARCH. Maluchy poznają świat przy pomocy zmysłów. Zmysły pozwalają najmłodszym odbierać różnego rodzaju bodźce, które pozytywnie wpływają na rozwój ich układu nerwowego. Nowa, interaktywna mata edukacyjna EXPLORE & MORE AMAZING ARCH wspaniale stymuluje zmysły maluchów! Pierwsze bodźce zmysłowe dzieci odczuwają już w okresie płodowym. Po opuszczeniu brzuszka mamy poznają świat głównie poprzez dotyk – na początku poprzez usta (ssanie, wkładanie rączek do buzi), później ochoczo poznają świat już samymi rączkami. Trenują podnoszenie główki, turlanie się z plecków na brzuszek, z czasem raczkowanie), rozglądają się z zaciekawieniem, reagują na głosy najbliższych oraz na nowe dźwięki. My, rodzice, każdego dnia kibicujemy im w zdobywaniu nowych doświadczeń.

Prezent dla dziewczynki w przedszkolu?

Co powiesz na urocza drewniana kuchnia szwedzkiej marki Jabadabado? Zachwyca swoją stonowaną kolorystyką. Ta piękna kuchnia dla dziecka w skandynawskim stylu posiada w zestawie: trzy drewniane łyżki, patelnię, garnek, wyjmowany zlewozmywak, ruchome palniki. Zabawa w gotowanie - to niezwykle kreatywna zabawa, która rozwija koordynację, wzbogaca słownictwo, kształtuje zdolności manualne dzieci oraz ćwiczy mała motorykę. Pozwól odkryć w sobie talent kucharski swojemu małemu mistrzowi kuchni, i podaruj mu niezapomniany prezent kupując naszą uroczą kuchnię Jabdabado. To nie tylko zabawa ale także rozwój.