Prezenty dla dziecka i niemowlaka

Wiele osób zastanawia się, jaki prezent dla noworodka wybrać. Młodzi rodzice najczęściej w dużej mierze mają już skompletowaną wyprawkę, więc co wybrać, aby prezent nie tylko sprawił radość, ale także przydał się zarówno rodzicom, jak i maluszkowi? Dobrym pomysłem na prezent dla noworodka jest kocyk uszyty z miękkiej i delikatnej, bezpiecznej dla delikatnej skóry noworodka, w jednym z ulubionych przez dzieci i rodziców odcieni różu, błękitu lub eleganckiej szarości. Ciekawym pomysłem na prezent jest także maskotka do przytulania lub szumiś stojący na straży spokojnego snu maluszka. Jeżeli nie jesteś przekonany, jaki prezent dla noworodka sprawi najwięcej radości, możesz postawić na uniwersalną kartę podarunkową, którą rodzice będą mogli wykorzystać na zakup dowolnych produktów. To prezent, który każdemu rodzicowi przypadnie do gustu.

Aktywne filtry

Zabawki na prezent dla niemowlaka

Wiele osób zastanawia się, jaki prezent dla noworodka wybrać. Młodzi rodzice najczęściej w dużej mierze mają już skompletowaną wyprawkę, więc co wybrać, aby prezent nie tylko sprawił radość, ale także przydał się zarówno rodzicom, jak i maluszkowi? Dobrym pomysłem na prezent dla noworodka jest kocyk uszyty z miękkiej i delikatnej, bezpiecznej dla delikatnej skóry noworodka, w jednym z ulubionych przez dzieci i rodziców odcieni różu, błękitu lub eleganckiej szarości.

U nas znajdziesz także zabawki na prezent dla dzieci w wieku 2 lat.

Ciekawym pomysłem na prezent jest także maskotka do przytulania lub szumiś stojący na straży spokojnego snu maluszka. Jeżeli nie jesteś przekonany, jaki prezent dla dziecka sprawi najwięcej radości, możesz postawić na uniwersalną kartę podarunkową, którą rodzice będą mogli wykorzystać na zakup dowolnych produktów. To prezent, który każdemu rodzicowi przypadnie do gustu.

Prezent dla czterolatki? Nic prostszego!

Zobacz nasz drewniany zestaw do przekąsek Tapas. To zestaw drewnianych przekąsek od marki Jabadabado pięknie podanych na drewnianej desce. W zestawie sześć smakowitych przekąsek, trzy z nich są na rzepy, aby uatrakcyjnić dzieciom zabawę i ćwiczyć rączki za pomocą krojenia nożem. W zestawie znajdują się: drewniana deska do krojenia, drewniany nóż, dwa rodzaje sara, ryba, salami, winogrona i krakers. Z pewnością uatrakcyjnią zabawę a przy okazji nauczą jak wyprawiać przyjęcia. Smacznej zabawy!

Zabawki na prezent dla przedszkolaka.

Każde dziecko u nas znajdzie coś dla siebie, to mniejsze i to większe. Poznaj naszą bogatą ofertę zabawek dla przedszkolaków. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki będą zachwyceni.