Organizery dla Mamy

Aktywne filtry

Stylowy organizer dla mamy to super pomysł na prezent, nie powinno też zabraknąć go w żadnej wyprawce. Nasze organizery to przede wszystkim niepowtarzalne funkcje praktyczne: dzięki nim podczas spaceru z maluszkiem zawsze będziesz miała pod ręką wszystko, co potrzebne: soczek lub butelkę dla maluszka, ulubioną zabawkę lub przekąskę. Organizery posiadają dwie duże kieszenie, które pomieszczą wszystkie potrzebne drobiazgi oraz dodatkową kieszeń, np. na telefon. Dzięki praktycznym zaczepom można zamocować je do wózka lub nosić na ramieniu jak torbę, korzystając z długiego paska. Co więcej, każdy organizer dla mamy posiada także wyjątkowy, wyrazisty styl. Uszyty z dobrej jakości tkanin odpornych na wilgoć i zabrudzenia, charakteryzuje się nowoczesnymi, wyrazistymi wzorami, dzięki którym wyróżnisz się na spacerze lub zakupach.

Poznaj nasze uniwersalne organizery do wózka

Stylowy organizer dla mamy to super pomysł na prezent, nie powinno też zabraknąć go w żadnej wyprawce. Nasze organizery to przede wszystkim niepowtarzalne funkcje praktyczne. Dzięki nim podczas spaceru z maluszkiem pod ręką będzie zawsze wszystko, co potrzebne: soczek lub butelkę dla maluszka, ulubioną zabawkę lub przekąskę. Organizery posiadają dwie duże kieszenie, które pomieszczą wszystkie potrzebne drobiazgi, a także dodatkową kieszeń, np. na telefon. Dzięki praktycznym zaczepom można zamocować je do wózka lub nosić na ramieniu jak torbę, korzystając z długiego paska. Co więcej, każdy organizer dla mamy posiada także wyjątkowy, wyrazisty styl. Organizery uszyte są z dobrej jakości tkanin odpornych na wilgoć i zabrudzenia, charakteryzuje się nowoczesnymi, wyrazistymi wzorami, dzięki którym wyróżnisz się na spacerze lub zakupach.

Wypróbuj nasze organizery do wózka na rzepy. Są naprawdę przydatne.

Polecamy nasz organizer firmy Makaszka. Elegancki i bardzo pojemny organizer na wózek stworzony z myślą o potrzebach mam i dzieci. Organizer na wózek uszyty ze skóry ekologicznej odpornej na działanie wody, ścieranie i promieniowanie UV.