Szczoteczki dla dzieci

Higiena szczoteczkami do zębów dla dzieci.

Aktywne filtry

Wszyscy wiemy, jak ważna jest higiena jamy ustnej, zwłaszcza u malucha. Polecamy szczoteczki Brushies. Dbanie o higienę jamy ustnej z pomocą Brushies warto rozpocząć około 4. tygodnia życia dziecka, aby stało się to stałym elementem dnia. Ponieważ dzieci najlepiej uczą się przez zabawę, z Brushies mycie ząbków to nie tylko czynność higieniczna, ale także mnóstwo śmiechu i zabawy z kolorowymi pacynkami. Niemowlęta uwielbiają wkładać do ust różne przedmioty, dlatego wprowadzenie szczotkowania na tym etapie rozwojowym jest doskonałym sposobem na wyrobienie zdrowego nawyku dbania o higienę jamy ustnej.

Szczoteczki do masowania dziąseł dla najmłodszych

Do tego doskonale nadają się Gryzaki Matchstick Monkey to kompletne rozwiązanie higieny jamy ustnej niemowląt. Z tyłu główki, małpka posiada miękką silikonową szczoteczkę do masowania dziąseł i ząbków, na którą możemy nałożyć żel kojący lub pastę. Wspaniale nadaje się do nauki mycia ząbków jako pierwsza szczoteczka. Wesoły kształt małpki 3D zachęci każdego Malucha do zabawy.

Szczoteczka dla niemowlaka to coś, co powinien mieć każdy maluch

Ponieważ gryzaki Matchstick Monkey wykonane są z silikonu nie zawierają szkodliwych substancji zawartych w plastikach ropopochodnych. Oferowane przez nas szczoteczki i gryzaki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia każdego malucha.