Pozytywki i karuzele do łóżeczka

Aktywne filtry

Na spokojny sen malucha – karuzele nad łóżeczko dziecięce

Spokojny sen malucha, to czas na regenerację, zarówno dziecka, jak i rodziców. Wiemy jak sprawić, aby maluch spał spokojnie. W naszej ofercie znajdziesz karuzele dla niemowląt do łóżka. Dzięki nim, każdy sen będzie głęboki. Polecamy karuzele firmy Jabadabado z motywem żaby. Uchwyt pozwala ją łatwo zamocować przy łóżeczku a spokojna melodia ukoi malucha do snu.

Pozytywki do zamocowania przy łóżeczku to świetny prezent

W naszej ofercie posiadamy piękną pozytywkę z motywem księżyca, jest to idealny element dekoracyjny pokoju Twojego malucha - piękna spokojna muzyczka zapewni spokojny sen. Wspaniały pomysł na prezent, dla przyszłych rodziców nawet tych najbardziej wymagających. Pozytywka wykonana z weluru i bawełny, w pełni bezpieczne dla dziecka. Posiada piękną, spokojną melodię, ukoi do snu nawet najbardziej wymagające maluchy. Rozbudza ciekawość u dzieci, pozytywnie wpływa na rozwój wrażliwości muzycznej, a także rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.

Karuzele dla niemowląt do łóżka to coś więcej niż tylko zabawki

Karuzele stymulują, pobudzają rozwój malucha. Spokojna melodia uspokoi i pomoże zasnąć. Polecamy urocze drewniane mobile z motywem łabędzi - to idealny element dekoracyjny do pokoju zarówno dla niemowlaka jak i przedszkolaka. Drewniane mobile w pięknej pastelowej kolorystyce z białymi kropelkami deszczu, to śliczny dodatek do pokoju dziecięcego, możesz go zawiesić gdziekolwiek sobie wymarzysz.