Zabawki drewniane i wiklinowe

Aktywne filtry

Zobacz naszą bogatą ofertę drewnianych zabawek do pchania

Stabilna konstrukcja jeździka pomaga stawiać dziecku pierwsze kroki. Pchacze mają regulacje rączki dzięki czemu można dostosować ją do wielkości maluszka. W ofercie posiadamy też egzemplarze z klockami, które same w sobie stanowią świetną stabilizację dla wózka. Wyprawa z wózkiem wypełnionym klockami to dla dziecka prawdziwa przygoda, pozwól maluszkowi rozwijać się w jego tempie, dając mu do tego odpowiednie narzędzia.

Naturalne drewniane zabawki – rozrywka i bezpieczeństwo.

Pojemny wózek zmieści w sobie więcej niż mogłoby się wydawać. Pozwól dziecku zdecydować, które zabawki weźmie ze sobą na przygodę. Wózek świetnie rozwija motorykę dziecka. Dzięki regulacji wysokości rączki dostosujesz pchacza do potrzeb swego maluszka. W ofercie posiadamy między innymi produkty firmy Jabadabado oraz wyroby polskie. Istnieje możliwość indywidualnego pomalowania na dowolny kolor.

Zabawki dziecięce z wikliny – poznaj nasze wózki dla lalek

Polecamy uwadze wózek marki Wiklibox. Wózek wykonany jest z najwyższej jakości wikliny pochodzącej wyłącznie z polskich gospodarstw. Ręcznie wykonany wózek pozwala w wygodny sposób wkładać i wyjmować dziecięce zabawki. Wózek wiklinowy doskonale posłuży do nauki pierwszych kroków Waszego malucha, dzięki stabilnej, wiklinowej rączce maluch z łatwością utrzyma równowagę. Drewniane kółka pozwalają z łatwością jeździć wózkowi, natomiast wiklinowa rączka pozwala swobodnie pchać wózek. Całość tworzy piękną kompozycje w stylu retro.