Silikonowe talerzyki i miseczki dla dzieci

Aktywne filtry

Sylikonowe talerzyki i inne kuchenne akcesoria dla najmłodszych to praktyczne rozwiązanie zarówno w domu jak i na pikniku w parku. Naczynia wykonywane są z melaminy o wysokiej jakości, dzięki czemu przez długi czas zachowują doskonały wygląd i piękne kolory, nawet jeżeli są myte w zmywarce. Nie bez znaczenia jest fakt, że naczynia są wykonane z tworzyw pozbawionych szkodliwych dla zdrowia składników takich jak BPA i PVC, dzięki czemu są w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. W ofercie dostępne są sylikonowa talerzyki w ozdobione przepięknymi wzorami ulubionych przez maluchy zwierzaków, dzięki czemu każde dziecko może wybrać sobie talerzyk lub miseczkę z krówką, lamą lub sympatyczną pszczółką. Te naczynia sprawiają, że maluchy o wiele chętniej zjadają każdy posiłek.

Silikonowe talerzyki dla dzieci, wiele wzorów i kolorów. Wszystko dla Twego malucha.

Silikonowe talerzyki to naczynia, które czynią każdy posiłek naszej pociechy przygodą. Talerzyki są wykonane z całkowicie bezpiecznych tworzyw, mają wszelkie atesty i można je myć nawet w zmywarce. Można je bardzo łatwo umyć, nie ześlizgują się ze stołu i dzięki temu ryzyko, że jedzenie wyląduje na podłodze jest niewielkie.

Miseczki dla dzieci – posiłek smaczny i bezpieczny.

Każde naczynie powinno być dopasowane do wieku dziecka. Wiemy jednak jedno. Każde dziecko ucieszy się ze swej osobistej miseczki z ulubionym zwierzakiem. W naszej ofercie znajdują się miseczki między innymi takich firm jak SKIP HOP czy MINIKOIOI, które od wielu lat produkują bezpieczne dla dzieci naczynia w rewelacyjnych wzorach. Każdy silikonowy talerzyk dla dziecka to niezwykłe urozmaicenie posiłku. Które dziecko nie chciałoby zjeść z miseczki z pszczółką czy krówką?

Nasze talerzyki i miseczki dla dzieci są wyjątkowe.

W naszej ofercie znajdziesz tylko wyjątkowe naczynia. Sprawiają dziecku radość, z nimi każdy posiłek to przygoda z innym zwierzakiem. Naczynia się nie rysują, nie odbarwiają podczas mycia, nawet w zmywarce. Są pozbawione niebezpiecznych dla dziecka związków chemicznych, są przetestowane i hipoalergiczne. Co ważne, oferowane przez nas naczynia wolne są od PVC oraz BPA. Tworzywo, z którego są wykonane to głównie silikon spożywczy, absolutnie bezpieczny w kontakcie z żywnością.

Naczynia z naszej oferty to sposób na każdego niejadka.

Z naszymi wyjątkowymi talerzykami dziecięcymi jedzenie już nigdy nie będzie nudne. Jedzenie może być zabawą i dzięki naszym talerzykom i miseczkom dla niemowlaka to możliwe. Każdy mały niejadek może się teraz wybrać na przygodę ze zwierzątkami, które mamy w ofercie. Jedzenie powinno i może być przyjemnością i nauką.