Poduszki ozdobne i antywstrząsowe dla dzieci i niemowląt

Aktywne filtry

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór poduszek dla dzieci i niemowląt.

Dobry sen to podstawa funkcjonowania, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dlatego tak ważne jest aby mieć pod głową dodrą poduszkę. Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór – zarówno poduszki dla dziewczynek, jak i chłopców. Wszystko po to, aby wyspany maluch miał siłę i ochotę na zabawę i naukę każdego dnia.

Dla najmłodszych dzieci mamy śliczne poduszki antywstrząsowe. Na spacery i nie tylko.

Podtrzymujące główkę dziecka poduszki antywstrząsowe zapewniają mu komfort i chronią przed uderzeniami. Szczególnie przydatne są w casie podróży samochodem. Poduszka taka zapewnia komfort jazdy i utrzymanie głowy w odpowiedniej pozycji. Nasz szeroki asortyment obejmuje między innymi Sleepee - antywstrząsową bawełnianą poduszkę dziecięcą w kwiaty. Poduszka idealnie się sprawdza podczas spacerów w wózku po nierównej powierzchni. Wykonana jest z bawełny najwyższej jakości, posiada silikonowe wypełnienie, które dopasowuje się do kształtu główki dziecka.

Nasze poduszki to nie tylko sen. To znacznie więcej.

Poduszki, które mamy w swojej ofercie to nie tylko akcesoria do snu. Posiadamy w sprzedaży poduszki, do których aż chce się przytulić. Polecamy poduszki misiowe firmy Sleepe, która nie tylko świetnie sprawdzi się jako wkład pod główkę w wózku, ale również jako przytulanka. Poduszka wykonana jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku weluru.