Kolorowe prześcieradła i pościele do pokoju dziecięcego

Aktywne filtry

Sen jest bardzo ważny dla dziecka, gdyż wspomaga jego rozwój. W naszym sklepie znajdziecie pościel dla noworodka, niemowlaka oraz dziecka w wieku przedszkolnym i szkolnym. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest pościel z wypełnieniem od Sleepee. Wypełnienie jest wszyte, dzięki czemu można ją prać w całości i nie przemieszcza się. Pościel z wypełnieniem może mieć sznureczki, które można przywiązać do łóżeczka i dziecko nie odkrywa się podczas snu.

Piękne wzory dla chłopca i dziewczynki od Bon Bon Kids zachwycą każdego. Ta niezwykle elegancka marka zachwyci każdego.Jest pięknym dopełnieniem pokoju dziecięcego. Inną znaną marką jest Makaszka, której pościele są wyprodukowane ze 100% bawełny najwyższej jakości, która posiada certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I.

Dla dziewczynek oferujemy pościel w kolorze różowym, z falbankami, która spodoba się każdej małej damie. Natomiast dla chłopca mamy pościel w chłopięcych wzorach np. w samochody.

Ponadto mamy dostępną pościel antyalergiczną, bezpieczną dla wrażliwej skóry dziecka.

Pościel dziecięca to podstawa dobrego snu.

Sen jest bardzo ważny dla dziecka, gdyż wspomaga jego rozwój. W naszym sklepie znajdziecie pościel dla noworodka, niemowlaka oraz dziecka w wieku przedszkolnym i szkolnym. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest pościel z wypełnieniem od Sleepee. Wypełnienie jest wszyte, dzięki czemu można ją prać w całości i nie przemieszcza się. Pościel z wypełnieniem może mieć sznureczki, które można przywiązać do łóżeczka. Dzięki temu dziecko nie odkrywa się podczas snu.

Pościel dla dziecka w zwierzaki – wiele wzorów i kolorów

Piękne wzory dla chłopca i dziewczynki od Bon Bon Kids zachwycą każdego. Ta niezwykle elegancka marka zachwyci każdego. Jest pięknym dopełnieniem pokoju dziecięcego. Inną znaną marką jest Makaszka, której pościele są wyprodukowane ze 100% bawełny najwyższej jakości, która posiada certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I. Każda dostępna u nas pościel jest pościelą antyalergiczną, przebadaną i kompletnie bezpieczną dla każdego dziecka.