Akcesoria dla niemowląt – koce, śpioszki, kosmetyki

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne gadżety dla dzieci czy, dla młodszych – akcesoria dla niemowląt. Na drobne zabawki, pieluszki, skarpetki polecamy miękki, poręczny pojemnik uszyty z wysokiej jakości bawełny. Idealnie sprawdzi się jako organizer. Dzięki przegródkom z gumki łatwo odszukać w nim nawet najdrobniejsze rzeczy. Poza tym koszem mamy wiele innych ciekawych pojemników na zabawki i inne drobne przedmioty. Z pewnością ułatwią one utrzymanie porządku w pokoju Twego dziecka.

Aktywne filtry

Wśród akcesoriów dla niemowląt posiadamy między innymi bogaty wybór smoczków.

Polecamy smoczek uspokajający monomeryczny w rozmiarze M z silikonu medycznego odpowiedni dla niemowląt od 6 m-ca życia. Smoczki uspokajające wykonane są z monomeru, dzięki czemu nie posiadają żadnych łączeń. Eliminuje to zakamarki w których mogą namnażać się bakterie lub gdzie może zbierać się brud. Wszystkie smoczki uspokajające Eco Viking idealnie sprawdzają się również jako gryzaczki w pierwszej fazie ząbkowania. W naszej ofercie znajdziesz także antykolkowy smoczek z kauczuku naturalnego Hevea Stage 2. Smoczek jest wykonany z organicznego kauczuku dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla najmłodszych.

Bogaty wybór gadżetów dla dzieci.

W ofercie posiadamy gadżety i akcesoria dla niemowląt, jak i dla nieco starszych dzieci. Dla tych najmniejszych, na wyprawy mamy śpiworek Grey Tender. Doskonale nadaje się do gondoli i wózka spacerowego. Śpiworek ten wyposażony został w komplet otworów umożliwiających zapięcie 5-punktowych pasów bezpieczeństwa, pasów biodrowych i dolnych. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo w wózku lub foteliku samochodowym. Rozstaw otworów na pasy jest uniwersalny, dzięki czemu nasz śpiwór pasuje do większości wózków dostępnych na rynku.