Książeczki aktywizujące, sensoryczne, edukacyjne

Aktywne filtry

Książeczki dla niemowlaka. Otwórz dziecku drzwi na świat

Książeczki dla niemowląt to pierwsze ich zetknięcie z książką. Ważne, żeby były dobrze dobrane i odpowiednio stymulowały rozwój dziecka. W naszej ofercie znajdziesz spory wybór wiodących i uznanych producentów takich jak Little Dutch czy Yookidoo. Posiadamy książeczki muzyczne, książeczki z gryzakiem, książeczki sensoryczne a także czarno-białe książeczki dla niemowlaka. Wybór jest ogromny.

Książki dziecięce bodźcem do rozwoju dziecka

W naszej ofercie znajdziesz między innymi interaktywną książeczkę Tiamo Miffy. Ta zapinana na rzep książeczka posiada elementy stymulujące dziecko, piszczałkę oraz lusterko. Książeczki Yookidoo zawierają w sobie spokojne kołysanki oraz kolorowe buźki zapalające się kolejno po sobie stymulujące dziecko do śledzenia ich wzrokiem oraz przewracania główki.

Rozwój i bezpieczeństwo to to, czego potrzebuje każde dziecko od pierwszych chwil

Wszystkie sprzedawane przez nas książeczki są w pełni bezpieczne i przyjazne dla Twego dziecka. Posiadają one bowiem wszystkie niezbędne certyfikaty takie jak CE. Książki tworzą dziecku środowisko do rozwoju więc warto w nie zainwestować. Są to pierwsze drzwi na świat każdego malucha, pierwsze bodźce, które dostaje ze świata zewnętrznego. Warto więc zadbać o to, aby były one najwyższej jakości. W naszym sklepie znajdziesz tylko sprawdzone produkty.