Samochody, kolejki, tory wyścigowe

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdziesz drewniane samochodziki dla dzieci.

Posiadamy duży wybór samochodzików firmy Little Dutch, np. autko typu Beetle różowego koloru z kółeczkami w kolorze naturalnego drewna. Dużą popularnością cieszy się także granatowy traktor. Oba te samochodziki są pięknie zapakowane i świetnie nadają się na prezent dla rocznego dziecka. Wszystkie produkty tej firmy wykonane są z naturalnego drewna oraz pokryte są ekologiczną farbą.

Skoro samochód, to nie zapomnieliśmy także o garażach dla dzieci.

Polecamy rewelacyjny drewniany garaż, który jest także wielopoziomowym parkingiem, a także windą dla aut, którego producentem jest Jabadabado. Winda, rampy, dystrybutor paliwa, trzy auta, a nawet lądowisko dla samolotów i helikopter. Ta zabawka nie tylko rozwija kreatywność, ale również stanowi doskonałą okazję do nauki, zarówno o motoryzacji, a także o poszczególnych zawodach z nią związanych. Poznaj także nasze drewniane zjeżdżalnie dziecięce, które pokocha każdy mały miłośnik motoryzacji.

Drewniane pociągi dziecięce – kreatywność na torach.

Kolej to nie tylko gałąź transportu ale również świetne zabawki i okazja do opowiedzeniu dziecku o infrastrukturze kolejowej. W naszej ofercie znajdziesz między innymi zestaw złożony z 36 elementów wykonanych z drewna. Te elementy pozwalają stworzyć piękną kolejkę z niepowtarzalnym krajobrazem. Piękne wzornictwo zapakowane w estetyczne wiaderko, również doskonale nadaje się na prezent dla maluszka.