Zabawa w dom 

Aktywne filtry

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę „urządzeń” do zabawy w prawdziwy dom. Toster, serwis do herbaty czy kuchenka, na której można „ugotować” swoje potrawy – to wszystko znajdziesz u nas. Toster to świetny dodatek do kuchni Twojego małego szefa. Gotowe tosty po wciśnięciu gałki wyskakują jak z prawdziwego tostera! Idealnie komponuje się z kuchenką oraz innymi akcesoriami do gotowania marki Jabadabado w takiej samej kolorystyce.

Zabawki kuchenne dla dzieci to prawdziwy krok w stronę dorosłości

Urządzanie przyjęcia? Nic prostszego. Z naszym wspaniałym drewnianym zestawem do przyrządzania sałatek to sama przyjemność. W zestawie wszystko to, co potrzebne by przygotować zdrową i przepyszną sałatkę: drewniana miska, drewniane sztućce, oliwa, ocet winny, sół i pieprz, kawałek pomidora, ogórka, avocado, czerwonej cebuli i trzy liście zielonej sałaty. Akcesoria kuchenne marki Jabadabado to idealny dodatek dziecięcej kuchni, inspirujący do kreatywnej, twórczej zabawy.

Odgrywanie ról dla dzieci

Ważne jest aktywne stymulowanie dziecka i zapoznawanie go ze sprzętami, których będzie używał w dorosłym życiu. U nas znajdziesz wszystkie niezbędne zabawki – sprzęty. Mikser, toster, waga kuchenna, serwisy do kawy czy herbaty. Dzięki tym wszystkim zabawkom czekają was niezliczone godziny wspólnych zabaw, ale też stymulacji rozwoju Twego malucha. Jest to dobry start w dorosłość.