Zabawki dydaktyczne dla przedszkolaków.

Aktywne filtry

Polecamy piękne, solidne, drewniane liczydło to nie tylko piękna zabawka. Z pewnością przyda się w nauce liczenia. Pomaga też ćwiczyć koordynację ręka-oko. Nie jest to bynajmniej jedyna kreatywna zabawka dla przedszkolaka z naszej oferty. Polecamy nasz wspaniały niebieski zestaw lekarski w walizce. Wykonany został z niezwykłą dbałością o każdy detal. Jest to zabawka, która stymuluje rozwój i pobudza wyobraźnie dziecka. Dzieci uwielbiają wcielać się w rolę, lekarz to rola ucząca dziecko odpowiedzialności i dbania o innych.

Zabawki edukacyjne dla 5-latka - Rozrywka i nauka

Nasza oferta to też stymulujące rozwój instrumenty muzyczne. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi rewelacyjny kolorowy ksylofon, który przyciągnie każdego małego muzykanta. Posiada osiem kolorowych klawiszy i dwie drewniane pałeczki. Ta klasyczna zabawka doskonale rozwija u dziecka słuch i poczucie rytmu, a także koordynację wzrokowo-ruchową. Sprawdzony prezent dla malucha rozpoczynającego swą przygodę z muzyką. U nas znajdziesz szeroką gamę innych instrumentów - choćby wspaniałą, drewnianą gitarę firmy JABADABADO. Jest nie tylko zabawką, będzie też idealnym uzupełnieniem kolekcji drewnianych instrumentów muzycznych dla dzieci. Pastelowo niebieska gitara z motywem graficznym w gwiazdki posiada sześć nylonowych strun, dzięki którym można ją dostroić do różnych dźwięków.

Zabawki dla starszaków to nauka samodzielności.

Mamy wiele rozwijających zabawek. Spokojnie możemy do nich zaliczyć naszą drewnianą wagę sklepową. To świetny sposób na kreatywną zabawę w sklep we dwójkę. Na podziałce zaznaczono cyframi od najmniejszej do największej skalę. Zobaczcie sami na której kropce zatrzyma podziałka. Udana zabawa gwarantowana, dziecko będzie mogło ważyć różne przedmioty bez przerwy. Drewniana waga to wspaniałe uzupełnienie do zabawy w sklep, lub zabawy w dom. Przecież każdy sprzedawca musi zważyć produkty przed ich sprzedaniem.