Klocki, puzzle, układanki, zestawy gier dla dzieci

Aktywne filtry

Puzzle dla dzieci, układanki dla niemowlaków, różne motywy – układanki zwierzątka dla dzieci, wesołe potwory i wiele więcej – wszystko to znajdziesz u nas w sklepie. Polecamy uwadze układanki KINOPTIK. To najnowsza seria zabawek francuskiego producenta DJECO. Zabawa polega na układaniu postaci potworów z gotowych elementów, które umieszcza się na dołączonym podkładzie magnetycznym (zapobiega ono ich przesuwaniu się podczas układania).

Puzzle dla dzieci, bezpieczne, ciekawe i rozwijające.

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór puzzli dla dzieci w różnym wieku. Od tych najmłodszych, kilkuelementowych układanek, po bardziej zaawansowane dla dzieci nieco starszych. W ofercie posiadamy między innymi puzzle drewniane firmy Djeco z motywem przyjaznych zwierzątek. Drewniane, kolorowe zwierzątka, które po włożeniu w odpowiedni otwór wydają charakterystyczne dźwięki. Puzzle posiadają cechy zabawek kreatywnych wspomagające rozwój zręczności manualnej.

Puzzle na podłogę dla dzieci, drewniane, magnetyczne – to wszystko u nas.

Duże puzzle-kostki z wizerunkami 6, różnych zwierzątek takich jak: lew, flaming, pingwin, miś panda, tukan, zebra. Puzzle to doskonała zabawa dla dzieci dopiero uczących się dopasowywania kształtów, rozpoznawania zwierzątek. Kostki uczą również prawidłowego chwytu. Będą idealnym sposobem na zabawę na długi czas. Rozwijają i bawią, jest to wspaniała okazja na spędzenie kreatywnie czasu z maluchem.