Grzechotki, pozytywki, zawieszki do wózka i łóżeczka

Aktywne filtry

W swojej ofercie posiadamy bardzo bogaty wybór grzechotek do wózeczków. Nasze zabawki do wózeczków gondoli są naprawdę wyjątkowe. Polecamy urocze zawieszki, przytulanki z motywem misia polarnego szwedzkiej marki JABADABADO, zadba o spokojny sen Twojego malucha. Idealna do wózka, fotelika czy łóżeczka - z uśmiechem będzie towarzyszyć maluchowi od pierwszych dni, umilając czas i czuwając nad spokojnym snem.

Zobacz naszą ofertę zawieszek do łóżeczek dziecięcych

W sprzedaży posiadamy interaktywne zawieszki do łóżeczka, gondoli czy fotelika samochodowego. Są to między innymi spiralki holenderskiej firmy Tiamo. Piękne pluszowe zawieszki stymulują sensoryczny rozwój malucha, są miłe w dotyku i w pełni bezpieczne. Zawieszki posiadają grzechotki i inne elementy pobudzające malucha, także nuda na spacerze wam nie grozi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Pałąki z zabawkami do wózka

Zobacz naszą interaktywną zawieszkę - pałąk do fotelika samochodowego, gondoli lub łóżeczka w kolorze biało-szaro-granatowym. Zawiera dwa elementy sensoryczne, wydające dźwięki oraz kółeczko do chwytania. Oczywiście wspiera rozwój malucha na każdej płaszczyźnie. Pałąk jest łatwy do zamocowania na dowolnym foteliku, gondoli i sprawi, że maluszek będzie zaciekawiony. Zawieszka wykonana z bezpiecznych materiałów. Kolekcja ABC. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, z certyfikatem CE na czele.