Maty do zabawy, edukacyjne, sensoryczne

Aktywne filtry

 Maty edukacyjne to często pierwsza zabawka dziecka. Maty można rozłożyć na podłodze, są bardzo miękkie i bezpieczne. Pomagają w raczkowaniu oraz przewracaniu się maluszka z brzuszka na plecki i odwrotnie. Maty edukacyjne wspierają rozwój dziecka od pierwszych chwil. Bardzo często posiadają pałąk, a na nim grzechotki oraz kolorowe i grające elementy, które zajmują dziecko na dłuższą chwilę. Maluszek poznaje różne faktury, kolory i dźwięki. Mamy w swojej ofercie maty edukacyjne od Yookidoo, maty piankowe od Skip Hop, które amortyzują przed upadkiem oraz mogą służyć jako dywan w pokoju dziecka. Motyle, koniczyny, chmurki czy kwadraty to tylko niektóre wzory mat piankowych od marki MeowBaby. Ponadto możecie u nas kupić ostatnio bardzo popularne maty liście od Miko oraz maty okrągłe z pomponami od Tiny Bubbles. Maty, które znajdują się w naszym sklepie są wysokiej jakości, z atestami. Można je wykorzystywać w domu i na zewnątrz. Maty edukacyjne to Must Have każdej wyprawki. Jeśli szukasz prezentu na babyshower, z okazji narodzin dziecka czy pod choinkę to mata edukacyjna będzie wspaniałym pomysłem.

Maty edukacyjne dla dzieci – zabawa i nauka.

Maty edukacyjne to często pierwsza zabawka dziecka. Maty można rozłożyć na podłodze, są bardzo miękkie i bezpieczne. Pomagają w raczkowaniu oraz przewracaniu się maluszka z brzuszka na plecki i odwrotnie. Maty edukacyjne piankowe wspierają rozwój dziecka od pierwszych chwil. Maty, które znajdują się w naszym sklepie są wysokiej jakości, z atestami. Można je wykorzystywać w domu i na zewnątrz. Jeśli szukasz prezentu z okazji narodzin dziecka czy pod choinkę to mata edukacyjna będzie wspaniałym pomysłem.

Zawieszki do maty edukacyjnej – więcej zabawy, więcej nauki.

Dostępne u nas maty często posiadają pałąk, a na nim grzechotki oraz kolorowe i grające elementy, które zajmują dziecko na dłuższą chwilę. Maluszek poznaje różne faktury, kolory i dźwięki. Mamy w swojej ofercie maty edukacyjne od Yookidoo, maty piankowe od Skip Hop, które amortyzują przed upadkiem oraz mogą służyć jako dywan w pokoju dziecka. Motyle, koniczyny, chmurki czy kwadraty - to tylko niektóre wzory mat piankowych od marki MeowBaby.