Pchacze do nauki chodzenia.

Aktywne filtry

Wózki dla lalek, autka pchacze to nasza specjalność. W naszym asortymencie znajdziesz ich naprawdę wiele. Polecamy autko pchacz błękitne z białymi elementami. Wykonany z ekologicznych materiałów, ręcznie malowany farbami spełniającymi europejskie normy EN 71.3 dopuszczające malowanie zabawek. Na kółkach oponki wykonane z gumy bezpiecznej dla dzieci, bez szkodliwych ftalanów. W 100% wykonany w Polsce.

Wózki dla lalek – niezbędny atrybut każdej małej księżniczki.

Polecamy wykonane w Polsce wózki drewniane dla lalek, w całości wykonane z ekologicznych materiałów, bez szkodliwych ftalanów. Są doskonale wyważone, posiadają antypoślizgowe koła, także zapewniają świetną stabilizację tak bardzo przydatną w nauce chodzenia. Posiadają także regulowaną rączkę, którą można przykręcić na dwóch wysokościach, dzięki czemu mamy pewność, że produkt dostosowany jest do wzrostu naszego malucha.

Pchacz z klockami i zabawkami? U nas znajdziesz i całe mnóstwo.

W naszym asortymencie znajdziesz wiele autek pchaczy z klockami i pojemnikami na zabawki. Polecamy uwadze drewniany pojemnik na zabawki na kółkach firmy JABADABADO, funkcjonalny i bardzo elegancki - pomoże zapanować nad bałaganem w dziecięcych wnętrzach. Dzięki pojemnikom na zabawki w prosty i szybki sposób uporasz się z porządkiem w zabawkach dziecięcych. Wygodne uchwyty pozwalają w komfortowy sposób przenosić pojemnik po terenie mieszkania. Kółka nie pozostawiają żadnych śladów na podłodze.